Sheba Classics Mega Pack Karma w pasztecie dla kota 32x85g

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 9319
  • Producent: Sheba
  • Kod producenta: 3065890152670
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 74,90 zł

Wiek Kota: adult
Rodzaj karmy: pasztet
Wilgotność: 81%
Zawartość białka: 10%
Zawartość tłuszczu: 5,5%
Sole mineralne: 2%
Włókno: 0,3%
Gramatura: 85g

Pełnoporcjowa, mokra karma w pasztecie dla dorosłych kotów - z łososiem, białą rybą, tuńczykiem i dorszem.

Skład z łososiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (60%, 94% naturalnego pochodzenia*), ryby i produkty rybne (100% naturalne*; w tym łosoś 4%), substancje mineralne, cukry. *Składniki naturalnego pochodzenia

Skład z białą rybą i marchewką: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (60%, 94% naturalnego pochodzenia*), ryby i produkty rybne (100% naturalne*; w tym biała ryba 4%), warzywa (w tym marchewka 4%), substancje mineralne, cukry. *Składniki naturalnego pochodzenia.

Skład z tuńczykiem i warzywami: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (60%, 94% naturalnego pochodzenia*), ryby i produkty rybne (100% naturalne*; w tym tuńczyk 4%), warzywa (w tym mieszanka marchewki i zielonej fasoli 4%), substancje mineralne, cukry. *Składniki naturalnego pochodzenia.

Skład z dorszem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (60%, 94% naturalnego pochodzenia*), ryby i produkty rybne (100% naturalne*; w tym dorsz 4%), substancje mineralne, cukry. *Składniki naturalnego pochodzenia.

Zróżnicowane receptury Sheba zapewnią Twojemu kotu kulinarne doznania każdego dnia.
Sheba rozumie pragnienia kociego przyjaciela, aby spożywać wysokiej jakości karmę przygotowaną według mistrzowsko skomponowanych receptur. Dlatego Sheba opracowała kolekcję wyjątkowych produktów opartych na pysznych recepturach, dzięki czemu każdy posiłek kota będzie dla niego przyjemnością. Sheba sprawi, że Twój pupil będzie więcej mruczeć i dreptać u Twych stóp.

Zastosowana receptura najwyższej jakości.
Pełnoporcjowa karma Sheba Classics to prawdziwa rozkosz dla Twojego kociego przyjaciela. Sheba Classics Mega Pack składa się z 4 różnych wyśmienitych dań: z łososiem, z białą rybą i marchewką, z tuńczykiem i warzywami, z dorszem. Ten smakowity posiłek w formie pasztetu rozpieści podniebienie nawet najbardziej kapryśnego kociego pupila. Sekretem receptury Sheba są wysokiej jakości składniki naturalnego pochodzenia.

Łatwe podawanie posiłków dzięki praktycznym tackom 85g
Karma Sheba dostępna w wygodnych tackach po 85g gwarantuje świeżość z każdym podaniem. Zaskakując kolejnym smakiem sprawisz, że Twój kot będzie nieustannie mruczeć z zadowolenia.

Sposób karmienia
Kot o masie ciała 3 kg potrzebuje 2½- 3 tacek dziennie , kot o masie ciała 4 kg potrzebuje 3-3½ tacki dziennie, kot o masie ciała 5 kg potrzebuje 3½ -4 tacek dziennie. 1 tackę można zastąpić 19-22g karmy suchej.
Uwzględnij okres przejściowy i dostosuj ilości karmy, dzieląc ją na posiłki stosownie do potrzeb zwierzęcia. Zapewnij kotu świeżą wodę do picia. Karmę dla kota należy podawać o temperaturze pokojowej. Niewykorzystaną część przechowywać w lodówce do 2 dni.