Formy Płatności

Aby ułatwić Ci zakupy w naszym sklepie, proponujemy trzy formy płatności - bez dodatkowych opłat.

 

PAYU

Jeśli wybierzesz zapłatę przez system PayU, nasz sklep automatycznie przekieruje Cię na stronę elektronicznej płatności. Możesz na niej opłacić zamówienie kartą lub e-przelewem. System PayU pozwala na szybkie rozpoczęcie realizacji zamówienia - wiadomość o Twojej wpłacie otrzymujemy zazwyczaj tuż po jej dokonaniu. W przypadku anulowania transakcji lub jej przerwania, w zakładce "Zamówienia", istnieje możliwość wznowienia płatności. Możliwość wznowienia płatności dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie. Jeśli nie posiadasz konta w naszym sklepie i z nieznanych przyczyn, płatność nie doszła do skutku - skontaktuj się z Obsługą Klienta.

 

ZA POBRANIEM

Jeśli wybierzesz płatność za pobraniem, opłata zostanie pobrana przez kuriera w momencie doręczenia paczki. To bardzo wygodna forma płatności również dlatego, że pozwala na szybkie rozpoczęcie realizacji zamówienia. Informujemy, że w przypadku płatności przy odbiorze obowiązuje wyłącznie płatność gotówką.

 

PRZELEW

Jeśli wybierzesz przelew bankowy jako sposób płatności, otrzymasz od nas maila z wszystkimi niezbędnymi danymi do przelewu. Pamiętaj o podaniu w tytule numeru zamówienia - jego brak może znacznie wydłużyć identyfikację płatności. Nowe przelewy zostają przez nas rejestrowane w dni robocze o godzinie 12. Nie wysyłamy zamówień na podstawie potwierdzenia przelewu, a na przelew czekamy 7 dni roboczych - po tym czasie zamówienie zostaje anulowane.

Wpłat należy dokonywać na konto: mBank 31 1140 2004 0000 3302 7688 9359

Kelpi.pl

ul. Kartuska 493

80-298 Gdańsk