Piper Animals Karma z kurczakiem dla kota 100g

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 4440
  • Producent: Piper Animals
  • Kod producenta: 5902921302100
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 3,30 zł

Wiek Kota: adult
Rodzaj karmy: galaretka
Wilgotność: 80%
Zawartość białka: 11%
Zawartość tłuszczu: 5%
Sole mineralne: 1.5%
Włókno: 0.5%
Wapń: 0.3%
Gramatura: 100g

Pełnoporcjowa kompletna karma mokra z kurczakiem dla kotów dorosłych.

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 65% (w tym 10% piersi z kurczaka), rosół, substancje mineralne.

Piper Animals z kurczakiem to wyjątkowo smaczny pokarm pełnoporcjowy, który w 100% pokrywa dzienne zapotrzebowanie kotów i kotek na wszystkie niezbędne w codziennej diecie minerały i witaminy. Karma zgodnie z zaleceniami prawidłowego żywienia oraz w oparciu o innowacyjne normy żywieniowe została idealnie zbilansowana pod kątem zawartości składników odżywczych. Zapewnia prawidłowy przebieg procesów metabolicznych oraz dba o prawidłowe utrzymanie odpowiedniego poziomu mineralizacji uzębienia i kości.

Wysoka zawartość kwasów nienasyconych.
Karma bogata jest w zawartość niezwykle cennych kwasów EPA i DHA, biorących udział w procesach ochronnych w stosunku do tkanki nerwowej i uczestniczącej w procesach rozrodczych. Występujące kwasy tłuszczowe z rodzin n-6, w istotny sposób wpływają na regulację procesów metabolicznych i łącznie z kwasami tłuszczowymi n-3 odgrywają istotną rolę w hamowaniu procesów zapalnych oraz niwelują występowanie chorób serca.

Dodatki:
dodatki dietetyczne/kg: Witamina D3 – 240 IU, Witamina E – 95 mg, Witamina C (kwas askorbinowy) – 550 mg, Cynk (chelat cynkowy wodzianu glicyny, tlenek cynku) – 13 mg, Mangan (siarczan manganu, jednowodny) – 0,5 mg, Miedź (siarczan miedzi, pięciowodny) – 2 mg, Jod (jodan wapnia, bezwodny) – 0,4 mg, Tauryna – 800 mg.

Dawkowanie:

Masa kota (kg) 3 4 5 6
Ilość saszetek / dzień 2,5 3 3,5 4