Mac's Cat Monoprotein Karma z koniną dla kota 400g

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8478
  • Producent: Macs
  • Kod producenta: 4027245008468
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • 16,40 zł
  • Niedostępny

Wiek Kota: adult
Rodzaj karmy: pasztet
Wilgotność: 80%
Zawartość białka: 11,5%
Zawartość tłuszczu: 5%
Sole mineralne: 2%
Włókno: 0,3%
Gramatura: 400g

Bezzbożowa, monobiałkowa karma mokra z koniną dla kotów dorosłych.

Skład: 99% konia (składa się z mięsa końskiego, serca konia, bulionu z mięsa końskiego), 1% składników mineralnych

Mac's to pokarm w postaci pysznego pasztetu specjalnie stworzony, aby sprostać wymaganiom żywieniowym dorosłych kotów. W karmie nie występują połączone kawałki mięsne, ani mączka kostna czy zwierzęca, a jej wysoką jakość zapewnia starannie wyselekcjonowane, najlepsze mięso z serc, wątroby czy płuc.

Zalety karmy mokrej Mac's Monoprotein:
Odpowiednia dla kotów z problemami trawiennymi i alergiami
Produkowana w Niemczech
99% zawartości mięsa
Brak mączki kostnej i zwierzęcej
Brak zbóż, soi, sztucznych aromatów, barwników i konserwantów
Z dodatkiem Tauryny

Karma Mac’s zawiera tylko naturalne składniki
Kompletna i zbilansowana mokra karma super-premium dla wszystkich dorosłych kotów. Nie zawiera zbóż, sztucznych konserwantów i barwników. Wysoka zawartość mięsa, podrobów oraz dodatków witaminowo - mineralnych sprawia, że jest to karma gwarantująca odpowiednie odżywianie dla wszystkich kotów. Karma nie zawiera również suplementów czy substancji pomocniczych poprawiających wygląd lub smak.

Idealna formuła dla alergików
Alergie u kotów to najczęściej występujące schorzenie. Karma z odpowiednio dobranym składem pozwoli na zmniejszenie dolegliwości alergicznych takich jak: zmiany skórne, problemy z żołądkiem, utrata lub zły stan sierści, świąd. Mac's to karma hypoalergiczna w 100% z naturalnych składników o wysokiej przyswajalności. Nie obciąża układu pokarmowego kota i nie wywołuje reakcji alergicznych organizmu.

Karma Mac's zaspokoi zapotrzebowanie na taurynę.
Tauryna to ważny składnik odżywczy dla kotów, którego same go nie produkują w wystarczającej ilości. Tauryna warunkuje funkcjonowanie wielu układów w organizmie kota. Wpływa ona korzystnie na układ odpornościowy i chroni organizm. Dlatego niezmiernie ważne jest zapewnienie kotu jego dziennego zapotrzebowania na ten ważny aminokwas.