Fish4Cats Karma z tuńczykiem i krewetkami dla kota 6x70g PAKIET

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 9568
  • Producent: Fish4cats
  • Kod producenta: 5060084829572-z6
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 38,40 zł

Wiek Kota: adult
Rodzaj karmy: kawałki mięsa
Wilgotność: 83%
Zawartość białka: 14%
Zawartość tłuszczu: 0,1%
Sole mineralne: 2%
Włókno: 0,9%
Gramatura: 70g

Wysokomięsna, mokra karma dla kota z filetów ryb najwyższej jakości dla najwybredniejszych kotów.

Skład: tuńczyk 65%, rosół rybny 26%, krewetki 5%, ryż 4%

Karmy Fish4Cats są w pełni naturalne. Do ich produkcji używane są surowce bez konserwantów, dodatków, zbędnych wypełniaczy i barwników. Składniki karm pozyskiwane są wyłącznie ze zrównoważonych źródeł, ponieważ zgodnie z misją firmy, minimalizacja wpływu na środowisko jest równie ważna, jak jakość samych produktów.

Koty uwielbiają smak ryb.
Ryby są bogate w kwasy Omega 3 i wysokiej jakości łatwo przyswajalne białko. Lekarze weterynarii zalecają żywienie kotów karmami o wysokiej zawartości mięsa, a także ryby. To najzdrowszy sposób ich karmienia, ponieważ takie właśnie jedzenie najlepiej odzwierciedla naturalną dietę kotów. Białko ryb jest lekkostrawne i łatwo przyswajalne. Posiada niski poziom nasyconych tłuszczów i cukrów. Lekkostrawne białko ryb ogranicza rozwój niepożądanych bakterii jelitowych.

Idealna formuła dla alergików.
Alergie u kotów to najczęściej występujące schorzenie. Karma z odpowiednio dobranym składem pozwoli na zmniejszenie dolegliwości alergicznych takich jak: zmiany skórne, problemy z żołądkiem, utrata lub zły stan sierści, świąd. Fish4Cats to karma hypoalergiczna w 100% z naturalnych składników o wysokiej przyswajalności. Nie obciąża układu pokarmowego kota i nie wywołuje reakcji alergicznych organizmu.

Zalety karmy z tuńczykiem.
Tuńczyk jest bogatym źródłem kwasów tłuszczowych Omega-3 oraz posiada również witaminy D3 i B12. Witamina D3 jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania układu kostnego. Natomiast witamina B12 uczestniczy w produkcji czerwonych krwinek oraz pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego. Mięso tuńczyka zawiera również wapń, który jest tak niezwykle ważny w budowie układu kostnego, a także żelazo, które pozytywnie wpływa na układ kostny i krwiotwórczy.

Zalety karmy z krewetkami.
Krewetki są doskonałym źródłem wysokowartościowego i łatwo przyswajalnego białka. Jednocześnie mają niską zawartość tłuszczu i są lekkostrawne. Dodatkowo zawierają witaminę B3, która reguluje pracę układu nerwowego i metabolizm jod, wapń, selen, fluor oraz żelazo, magnez i cynk.

Zalety mokrej Karmy Fish4Cats:
- 100% naturalnych składników
- wysoki procent mięsa ryb
- bogate w kwasy omega-3
- dla zdrowia sierści, skóry
- dla kotów wrażliwych
- bez pszenicy, bez glutenu, hipoalergiczne
- brak konserwantów i sztucznych barwników oraz polepszaczy smaku i zapachu

Dawkowanie:

Waga kota Dzienna dawka
<3 kg 70 g
3-5 kg 140 g
>5 kg 210 g