Vetoquinol Dermanorm dla psa i kota Suplement diety na skórę i sierść 90 kap.

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 9259
  • Producent: Vetoquinol
  • Kod producenta: 3605874373822
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 76,00 zł

Rozmiar: 90 kapsułek
Typ: preparat na skórę i sierść
Zawartość białka: 16,5%
Zawartość tłuszczu: 71%
Sole mineralne: 0%
Włókno: 0%

Preparat do stosowania przy nadmiernym wypadaniu włosów lub stanach zapalnych skóry.

Skład: Olej z ogórecznika, żelatyna wołowa, olej z ryb, gliceryna, sorbitol.

Skład w 1 kapsułce: Omega 6: kwas cislinolowy (LA) 135 mg, kwas gamma-linolenowy (GLA) 74 mg, Omega 3: kwas eikozapentaenowy (EPA) 26 mg, kwas dekozaheksaenowy (DHA) 10 mg.

Zdrowa i odpowiednio nawilżona skóra Twojego pupila to klucz do lśniącej, bujnej sierści.
Kwasy omega są kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania skóry i jej wytworów: zapewniają piękną okrywę włosową i zdrowe pazury. Niestety, organizmy psów i kotów nie są zdolne do samodzielnej produkcji nienasyconych kwasów tłuszczowych omega 3 i omega 6, dlatego konieczna jest ich suplementacja.

Preparat zawierający nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3 i 6.
Dermanorm to odpowiednio zbilansowane nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6 pochodzące z oleju rybnego i oleju z nasion ogórecznika. Zamknięte zostały w kapsułce, dzięki czemu utrzymują stabilność jak najdłużej. Dermanorm polecany jest szczególnie dla kotów i psów z problemem nadmiernego wypadania sierści lub potrzebujących wsparcia podczas występowania stanów zapalnych skóry

Odpowiedni bilans kwasów omega 3 i 6 ma znaczenie.
Nienasycone kwasy tłuszczowe oprócz korzystnego działania na skórę, pełnią także inne istotne funkcje w organizmie. Dlatego bardzo ważne jest, aby podawane były w odpowiednich proporcjach. Kwasy z rodziny omega-3 i omega-6 pełnią najważniejszą rolę dla zdrowia.

Dawkowanie: