Purina Dog Chow Adult Large Breed Karma dla psa 2x14kg TANI ZESTAW

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 356
  • Producent: Purina Dog Chow
  • Kod producenta: 7613034487926-z2
  • Dostępność: Na wyczerpaniu Na wyczerpaniu
  • szt.
  • 339,00 zł

Zawartość białka: 23%
Zawartość tłuszczu: 9%
Sole mineralne: 8%
Włókno: 3%
Wapń: 1,2%

Karma dla psów dorosłych dużych ras powyżej drugiego roku życia.

Skład: Zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (8% - odpowiednik 16% nawodnionego mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego: min. 4% indyka), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze (olej rybi 0.7%), produkty pochodzenia roślinnego, warzywa (suszony korzeń cykorii 1.1%), składniki mineralne.

Purina Dog Chow Adult Large Breed to karma z indykiem opracowana specjalnie z uwzględnieniem potrzeb żywieniowych dorosłych psów ras dużych i olbrzymich z dodatkiem witamin i minerałów dla wzmocnienia kości i stawów.

Utrzymanie świetnej kondycji przez długi czas
Receptura karmy Dog Chow jest dostosowana do potrzeb dorosłych psów ras dużych. Dzięki starannie zbilansowanemu poziomowi białka i tłuszczu, wspomaga w utrzymaniu świetnej kondycji i odpowiedniej masy mięśniowej. Karma zawiera białko pochodzące z wysokiej jakości mięsa, aby utrzymać rozbudowę mięśni i zdrowe serce. W połączeniu z niezbędnymi witaminami i minerałami dostarcza wszystkich składników odżywczych, żeby zachować zdrowie i pełną witalność.

Dobre trawienie
Karma zawiera naturalne prebiotyki, które wspierają układ trawienny, bowiem dzięki zawartości włókien naturalnych odżywiają znajdujące się w nim zdrowe bakterie. Karma została wzbogacona o cykorię, która jako naturalne źródło prebiotyków wspomaga trawienie.

Zdrowe stawy
Kwasy tłuszczowe Omega-3 z oleju rybiego wspierają funkcjonowanie stawów i wspomagają utrzymanie ich w optymalnej kondycji. Zaś kwasy tłuszczowe Omega-6 wraz z cynkiem pomagają utrzymać zdrową skórę i sierść.

Zdrowie jamy ustnej
Dwa kształty granulek pomagają zapewnić zdrowie jamy ustnej poprzez ścieranie kamienia nazębnego

Tabela żywienia: