FRONTLINE Spot On dla Psa 20-40kg Krople na kleszcze rozm. L 3szt.

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 647
  • Producent: Frontline
  • Kod producenta: 5909997019789
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 48,00 zł

FRONTLINE® Spot On zapewnia długotrwałe i skuteczne zabezpieczenie Twojego psa przed inwazją pcheł, kleszczy i wszołów. Zabija 98-100% pcheł obecnych na zwierzęciu przed upływem 12 godzin

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego.

Skład: Fipronil

FRONTLINE® zapewnia długotrwałe i skuteczne działanie przeciwko:
- Pchłom:
u kotów do 5-6 tygodni
u psów do 3 miesięcy
- Kleszczom (wszystkim gatunkom występującym w Polsce)
u kotów do 3-5 tyg.
u psów do 3-5 tyg.
- Wszołom
u kotów do 6 tygodni
u psów do 9 tygodni

Skuteczność preparatu FRONTLINE® nie zmienia się podczas kontaktu z wodą, nawet wówczas gdy w celach kosmetycznych stosowane są u zwierząt szampony lecznicze.
W opinii lekarzy weterynarii FRONTLINE® jest produktem Nr 1 z wyboru dla zapewnienia długotrwałej i skutecznej ochrony przeciw pchłom, kleszczom i wszołom u psów i kotów.
FRONTLINE® Spot-On działa na tyle delikatnie, że można go stosować u szczeniąt już od 8 tygodnia życia a u kociąt już od 8 tygodni życia i o wadze powyżej 1 kg (koty) i 2 kg (psy). FRONTLINE® Spot-On i FRONTLINE® Spray można bezpiecznie stosować u ciężarnych i karmiących suk. Zapewnia skuteczną ochronę przed inwazją pcheł u psów do 3 miesięcy. Zabija wszystkie formy rozwojowe kleszczy pasożytujących na zwierzęciu przed upływem 48 godzin Zabija 100% wszołów obecnych na zwierzęciu

Sposób podawania:
Wyjmij pipetkę z opakowania chroniącego przed dostępem dzieci. Podważ i usuń aluminiową osłonkę chroniącą pipetkę. Otwórz pipetkę, trzymając ją pionowo i z dala od Twojej twarzy i ciała - odłam jej końcówkę wzdłuż zaznaczonej linii.
Nanieś FRONTLINE® Spot On bezpośrednio na skórę. Wprowadź końcówkę pipetki przez sierść zwierzęcia (odgarniając sierść) aż do samej skóry między łopatkami.  Wyciśnij całą dokładnie całą zawartość pipetki na skórze między łopatkami: u psów w jednym miejscu na skórze między łopatkami. Fipronil substancja czynna preparatu FRONTLINE® Spot On zacznie penetrować naturalną warstwę tłuszczową pokrywającą skórę i sierść. Szybko rozprzestrzeni się po całym ciele Twojego zwierzęcia zapewniając długotrwałą ochronę przed pchłami, kleszczami i wszołami.

Producent:
Frontline

Przeznaczenie:
Dla psów/ numer pozwolenia 1631/05

Opakowanie:
3 pipety- 2,68 ml

Przeciwwskazania:
Nie stosować u psów poniżej 8 tygodnia życia i/ lub wagi 1kg

>> Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi; zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271)

>>W przypadku zakupu produktu na fakturę Vat, zgodnie z przepisami odnośnie obrotu produktami leczniczymi, na fakturze Vat będzie widniała informacja "Produkt OTC nieprzeznaczony do dalszej odsprzedaży".

>> Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego.