Whiskas Wybór dań drobiowych Karma w galaretce dla kota 12x100g

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 6760
  • Producent: Whiskas
  • Kod producenta: 5900951026577
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 21,50 zł

Wiek Kota: adult
Rodzaj karmy: galaretka
Wilgotność: 84%
Zawartość białka: 9%
Zawartość tłuszczu: 4,7%
Sole mineralne: 1,8%
Włókno: 0,3%
Gramatura: 100g

Smakowita karma mokra dla kotów dorosłych powyżej 1. roku życia w delikatnej galaretce.

Skład z kurczakiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 38% (z czego 94% pochodzenia naturalnego, w tym kurczak 4%), substancje mineralne, oleje i tłuszcze (w tym olej słonecznikowy 0.1%)

Skład z kaczką: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 38% (z czego 94% pochodzenia naturalnego, w tym kaczka 4%), substancje mineralne, oleje i tłuszcze (w tym olej słonecznikowy 0.1%)

Skład z drobiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 38% (z czego 94% pochodzenia naturalnego, w tym drób 4%), substancje mineralne, oleje i tłuszcze (w tym olej słonecznikowy 0.1%)

Skład z indykiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 38% (z czego 94% pochodzenia naturalnego, w tym indyk 4%), substancje mineralne, oleje i tłuszcze (w tym olej słonecznikowy 0.1%)

Zbilansowana karma mokra dla kota, której się nie oprze!
Whiskas Wybór Dań Drobiowych w Galaretce to pyszny, kompletny i zbilansowany posiłek, który zapewni Twojemu kotu wszystko czego potrzebuje, aby żyć długo, zdrowo i szczęśliwie. W skład zestawu wchodzą cztery smaki: z kurczakiem, kaczką, drobiem i indykiem przygotowane z myślą o dorosłych kotach. Whiskas to pokarm pełnowartościowy, więc zaspokoi wszystkie potrzeby żywieniowe Twojego pupila, dostarczając mu potrzebnej energii i niezbędnych składników odżywczych.

Karma Whiskas to lśniąca sierść i zdrowe drogi moczowe
Optymalna receptura i zrównoważony poziom składników mineralnych pomaga wspierać zdrowie dróg moczowych. Kwasy tłuszczowe Omega oraz zawarty w karmie cynk aktywnie dbają o zdrowie skóry i lśniącą sierść Twojego pupila.

Wygodne saszetki 100g w różnych smakach
Mokra karma Whiskas dostępna w praktycznych saszetkach po 100g gwarantuje świeżość z każdym podaniem. Zaskakując kolejnym smakiem sprawisz, że Twój kot będzie nieustannie mruczeć z zadowolenia.

Bez sztucznych dodatków i konserwantów
Pokarm Whiskas to pożywne, pozbawione sztucznych dodatków smakowych, kolorantów i konserwantów mięsne kąski, które Twój kot instynktownie pokocha. Dzięki ulepszonej recepturze, karma mokra Whiskas jest jeszcze smaczniejsza.