Whiskas Smaki tradycyjne Karma w sosie dla kota 6x100g (4+2 GRATIS)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 212
  • Producent: Whiskas
  • Kod producenta: 5900951137853
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 9,00 zł 7,20 zł

Wiek Kota: adult
Rodzaj karmy: sos
Wilgotność: 84%
Zawartość białka: 8%
Zawartość tłuszczu: 4,7%
Sole mineralne: 1.7%
Włókno: 0,3%
Gramatura: 100g

Smakowita karma mokra dla kotów dorosłych powyżej 1. roku życia w delikatnym sosie.

Skład z indykiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 38% (z czego 94% pochodzenia naturalnego, w tym indyk 4%), zboża, substancje mineralne, oleje i tłuszcze (w tym olej słonecznikowy 0.1%)

Skład z wołowiną: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 38% (z czego 94% pochodzenia naturalnego,w tym wołowina 4%), zboża, substancje mineralne, oleje i tłuszcze (w tym olej słonecznikowy 0.1%)

Zbilansowana karma mokra dla kota, której się nie oprze!
Whiskas Smaki Tradycyjne w Sosie to pyszny, kompletny i zbilansowany posiłek, który zapewni Twojemu kotu wszystko czego potrzebuje, aby żyć długo, zdrowo i szczęśliwie. W skład zestawu wchodzą dwa smaki: z indykiem i z wołowiną przygotowane z myślą o dorosłych kotach. Whiskas to pokarm pełnowartościowy, który zaspokoi wszystkie potrzeby żywieniowe Twojego pupila, dostarczając mu potrzebnej energii i niezbędnych składników odżywczych.

Karma Whiskas to lśniąca sierść i zdrowe drogi moczowe
Optymalna receptura i zrównoważony poziom składników mineralnych pomaga wspierać zdrowie dróg moczowych. Kwasy tłuszczowe Omega oraz zawarty w karmie cynk aktywnie dbają o zdrowie skóry i lśniącą sierść Twojego pupila.

Wygodne saszetki 100g w różnych smakach
Mokra karma Whiskas dostępna w praktycznych saszetkach po 100g gwarantuje świeżość z każdym podaniem. Zaskakując kolejnym smakiem sprawisz, że Twój kot będzie nieustannie mruczeć z zadowolenia.

Bez sztucznych dodatków i konserwantów
Pokarm Whiskas to pożywne, pozbawione sztucznych dodatków smakowych, kolorantów i konserwantów mięsne kąski, które Twój kot instynktownie pokocha. Dzięki ulepszonej recepturze, karma mokra Whiskas jest jeszcze smaczniejsza.