Whiskas Smaki rybne Karma w galaretce dla kota 40x100g

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8730
  • Producent: Whiskas
  • Kod producenta: 3065890151994
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 49,99 zł

Wiek Kota: adult
Rodzaj karmy: galaretka
Wilgotność: 84,5%
Zawartość białka: 8,5%
Zawartość tłuszczu: 5%
Sole mineralne: 1.8%
Włókno: 0,2%
Gramatura: 100g

Smakowita karma mokra dla kotów dorosłych powyżej 1. roku życia w miękkiej galaretce.

Skład z łososiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 34% (z czego 94% pochodzenia naturalnego), ryby i produkty rybne (w tym łosoś 4%), substancje mineralne, oleje i tłuszcze (w tym olej słonecznikowy 0.1%)

Skład z tuńczykiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 34% (z czego 94% pochodzenia naturalnego), ryby i produkty rybne (w tym tuńczyk 4%), substancje mineralne, oleje i tłuszcze (w tym olej słonecznikowy 0.1%)

Skład z białą rybą: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 34% (z czego 94% pochodzenia naturalnego), ryby i produkty rybne (w tym biała ryba 4%), substancje mineralne, oleje i tłuszcze (w tym olej słonecznikowy 0.1%)

Skład z dorszem czarnym: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (34%,z czego 94% naturalnego pochodzenia), ryby i produkty rybne (w tym dorsz czarny 4%), zboża, substancje mineralne (0,6%), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze (w tym olej słonecznikowy 0,1%).

Zbilansowana karma mokra dla kota, której się nie oprze!
Whiskas Smaki Rybne w Galaretce to pyszny, kompletny i zbilansowany posiłek, który zapewni Twojemu kotu wszystko czego potrzebuje, aby żyć długo, zdrowo i szczęśliwie. W skład zestawu wchodzą cztery smaki: z łososiem, tuńczykiem, łososiem morskim i białą rybą, przygotowane z myślą o dorosłych kotach. Whiskas to pokarm pełnowartościowy, więc zaspokoi wszystkie potrzeby żywieniowe Twojego pupila, dostarczając mu potrzebnej energii i niezbędnych składników odżywczych.

Karma Whiskas to lśniąca sierść i zdrowe drogi moczowe
Optymalna receptura i zrównoważony poziom składników mineralnych pomaga wspierać zdrowie dróg moczowych. Kwasy tłuszczowe Omega oraz zawarty w karmie cynk aktywnie dbają o zdrowie skóry i lśniącą sierść Twojego pupila.

Wygodne saszetki 100g w różnych smakach
Mokra karma Whiskas dostępna w praktycznych saszetkach po 100g gwarantuje świeżość z każdym podaniem. Zaskakując kolejnym smakiem sprawisz, że Twój kot będzie nieustannie mruczeć z zadowolenia.

Bez sztucznych dodatków i konserwantów
Pokarm Whiskas to pożywne, pozbawione sztucznych dodatków smakowych, kolorantów i konserwantów mięsne kąski, które Twój kot instynktownie pokocha. Dzięki ulepszonej recepturze, karma mokra Whiskas jest jeszcze smaczniejsza.