Whiskas Potrawka Smaki tradycyjne Karma w galaretce dla kota 4x85g + 4x85g GRATIS

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 628
  • Producent: Whiskas
  • Kod producenta: 5900951284915
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 8,90 zł

Wiek Kota: adult
Rodzaj karmy: galaretka
Wilgotność: 83%
Zawartość białka: 12,5%
Zawartość tłuszczu: 2%
Sole mineralne: 1,2%
Włókno: 0,2%
Gramatura: 85g

Smakowita karma mokra dla kotów dorosłych powyżej 1. roku życia w galaretce.

Skład z kurczakiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (22%, w tym 4% kurczaka), roślinne ekstrakty białkowe, cukry, substancje mineralne.

Skład z wołowiną: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (22%, w tym 4% wołowiny), roślinne ekstrakty białkowe, cukry, substancje mineralne.

Skład z jagnięciną: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (22%, w tym 4% jagnięciny), roślinne ekstrakty białkowe, cukry, substancje mineralne.

Skład z drobiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (22%, w tym 4% drobiu), roślinne ekstrakty białkowe, cukry, substancje mineralne.

Zbilansowana karma mokra dla kota, której się nie oprze!
Whiskas Potrawka Smaki Tradycyjne w Galaretce to pyszny, kompletny i zbilansowany posiłek, który zapewni Twojemu kotu wszystko czego potrzebuje, aby żyć długo, zdrowo i szczęśliwie. W skład zestawu wchodzą cztery smaki: z kurczakiem, wołowiną, jagnięciną i drobiem przygotowane z myślą o dorosłych kotach. Whiskas to pokarm pełnowartościowy, więc zaspokoi wszystkie potrzeby żywieniowe Twojego pupila, dostarczając mu potrzebnej energii i niezbędnych składników odżywczych.

Karma Whiskas to lśniąca sierść i zdrowe drogi moczowe
Optymalna receptura i zrównoważony poziom składników mineralnych pomaga wspierać zdrowie dróg moczowych. Kwasy tłuszczowe Omega oraz zawarty w karmie cynk aktywnie dbają o zdrowie skóry i lśniącą sierść Twojego pupila.

Wygodne saszetki 85g w różnych smakach
Mokra karma Whiskas dostępna w praktycznych saszetkach po 85g gwarantuje świeżość z każdym podaniem. Zaskakując kolejnym smakiem sprawisz, że Twój kot będzie nieustannie mruczeć z zadowolenia.

Bez sztucznych dodatków i konserwantów
Pokarm Whiskas to pożywne, pozbawione sztucznych dodatków smakowych, kolorantów i konserwantów mięsne kąski, które Twój kot instynktownie pokocha. Dzięki ulepszonej recepturze, karma mokra Whiskas jest jeszcze smaczniejsza.