Whiskas Fish&Meaty Selection Karma w galaretce dla kota 40x100g + 2 x Dreamies 60g GRATIS

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5258
  • Producent: Whiskas
  • Kod producenta: 3065890133259K
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 49,99 zł

Wiek Kota: adult
Rodzaj karmy: galaretka
Wilgotność: 84,5%
Zawartość białka: 8,5%
Zawartość tłuszczu: 5%
Sole mineralne: 1.8%
Włókno: 0,2%
Wapń: 0,32%
Gramatura: 100g

Pyszna karma mokra w wyjątkowych smakach dla kotów dorosłych powyżej 1. roku życia w delikatnej galaretce.

Skład z łososiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (34%, 94% naturalnego pochodzenia), ryby i produkty rybne (100% naturalnego pochodzenia; w tym 4% łososia w kawałkach), zboża i substancje mineralne (0,6%), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze (w tym 0,1% oleju słonecznikowego).

Skład z kurczakiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (36%, 94% naturalnego pochodzenia; w tym 4% kurczaka w kawałkach), zboża, substancje mineralne (0,6%), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze (w tym 0,1% oleju słonecznikowego).

Skład z wołowiną: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (36%, 92% naturalnego pochodzenia; w tym 4% wołowiny w kawałkach), zboża, substancje mineralne (0,6%), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze (w tym 0,1% oleju słonecznikowego).

Skład z tuńczykiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (34%, 94% naturalnego pochodzenia), ryby i produkty rybne (100% naturalnego pochodzenia; w tym 4% tuńczyka w kawałkach), zboża i substancje mineralne (0,6%), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze (w tym 0,1% oleju słonecznikowego).

Zbilansowana karma mokra dla kota, której się nie oprze!
Whiskas wie, co kocha Twój kot i czego naturalnie potrzebuje. Whiskas Smaki Rybne i Tradycyjne w Galaretce to zestaw starannie przygotowanych, kompletnych i zbilansowanych mokrych karm dla dorosłych kotów (powyżej 1. roku życia). Zestaw zawiera saszetki w 4 różnych smakach: z kurczakiem, z łososiem, z wołowiną i z tuńczykiem. Każde danie Whiskas w galaretce to pokarm pełnoporcjowy, więc zaspokoi wszystkie potrzeby żywieniowe Twojego kota, dostarczając mu potrzebną energię i niezbędne składniki odżywcze. Mokra karma Whiskas zawiera odpowiedni poziom minerałów, by wspierać zdrowie dróg moczowych, oraz cynk, który pomaga zachować zdrową skórę i sierść. Danie w saszetce Whiskas to pożywne, pozbawione sztucznych dodatków smakowych, barwników i konserwantów kąski, które Twój kot instynktownie pokocha.

Karma Whiskas to lśniąca sierść i zdrowe drogi moczowe
Optymalna receptura i zrównoważony poziom składników mineralnych pomaga wspierać zdrowie dróg moczowych. Kwasy tłuszczowe Omega oraz zawarty w karmie cynk aktywnie dbają o zdrowie skóry i lśniącą sierść Twojego pupila.

Wygodne saszetki 100g w różnych smakach
Mokra karma Whiskas dostępna w praktycznych saszetkach po 100g gwarantuje świeżość z każdym podaniem. Zaskakując kolejnym smakiem sprawisz, że Twój kot będzie nieustannie mruczeć z zadowolenia.

Bez sztucznych dodatków i konserwantów
Pokarm Whiskas to pożywne, pozbawione sztucznych dodatków smakowych, kolorantów i konserwantów mięsne kąski, które Twój kot instynktownie pokocha. Dzięki ulepszonej recepturze, karma mokra Whiskas jest jeszcze smaczniejsza.

Sposób karmienia
Kot o masie ciała 3 kg potrzebuje 2 saszetek karmy mokrej lub 1½ saszetki karmy mokrej i 15 g karmy suchej dziennie, kot o masie ciała 4 kg potrzebuje 2½ saszetki karmy mokrej lub 2 saszetek karmy mokrej i 15 g karmy suchej dziennie, kot o masie ciała 5 kg potrzebuje 3 saszetek karmy mokrej lub 2 saszetek karmy mokrej i 25 g karmy suchej dziennie.