Whiskas Fish&Meaty Selection Karma w galaretce dla kota 2x(40x100g) PAKIET + ZESZYT WHISKAS GRATIS

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 9085
  • Producent: Whiskas
  • Kod producenta: 3065890133259-z2
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 127,90 zł

Wiek Kota: adult
Rodzaj karmy: galaretka
Wilgotność: 84%
Zawartość białka: 9%
Zawartość tłuszczu: 4,7%
Sole mineralne: 1.8%
Włókno: 0,3%
Wapń: 0.29%
Gramatura: 100g

Pyszna karma mokra w wyjątkowych smakach dla kotów dorosłych powyżej 1. roku życia w delikatnej galaretce.

Skład z łososiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 34% (z czego 94% naturalnego pochodzenia), ryby i produkty rybne (w tym łosoś 4%), substancje mineralne, oleje i tłuszcze (w tym olej słonecznikowy 0.1%)

Skład z kurczakiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 38% (z czego 94% naturalnego pochodzenia, w tym kurczak 4%), substancje mineralne, oleje i tłuszcze (w tym olej słonecznikowy 0.1%)

Skład z wołowiną: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 38% (z czego 94% naturalnego pochodzenia, w tym wołowina 4%), substancje mineralne, oleje i tłuszcze (w tym olej słonecznikowy 0.1%)

Skład z tuńczykiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 34% (z czego 94% naturalnego pochodzenia), ryby i produkty rybne (w tym tuńczyk 4%), substancje mineralne, oleje i tłuszcze (w tym olej słonecznikowy 0.1%)

Zbilansowana karma mokra dla kota, której się nie oprze!
Whiskas Fish&Meaty Selection to pyszny, kompletny i zbilansowany posiłek, który zapewni Twojemu kotu wszystko czego potrzebuje, aby żyć długo, zdrowo i szczęśliwie. W skład zestawu wchodzą cztery smaki - rybne i tradycyjne: z łososiem, kurczakiem, wołowiną i tuńczykiem, przygotowane z myślą o dorosłych kotach. Whiskas to pokarm pełnowartościowy, więc zaspokoi wszystkie potrzeby żywieniowe Twojego pupila, dostarczając mu potrzebnej energii i niezbędnych składników odżywczych.

Karma Whiskas to lśniąca sierść i zdrowe drogi moczowe
Optymalna receptura i zrównoważony poziom składników mineralnych pomaga wspierać zdrowie dróg moczowych. Kwasy tłuszczowe Omega oraz zawarty w karmie cynk aktywnie dbają o zdrowie skóry i lśniącą sierść Twojego pupila.

Wygodne saszetki 100g w różnych smakach
Mokra karma Whiskas dostępna w praktycznych saszetkach po 100g gwarantuje świeżość z każdym podaniem. Zaskakując kolejnym smakiem sprawisz, że Twój kot będzie nieustannie mruczeć z zadowolenia.

Bez sztucznych dodatków i konserwantów
Pokarm Whiskas to pożywne, pozbawione sztucznych dodatków smakowych, kolorantów i konserwantów mięsne kąski, które Twój kot instynktownie pokocha. Dzięki ulepszonej recepturze, karma mokra Whiskas jest jeszcze smaczniejsza.


Zeszyt A5 65 kartek wzór Whiskas GRATIS