Sheba Selection in Sauce Karma w sosie dla kota 4x85g ZESTAW PRÓBNY

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 6155
  • Producent: Sheba
  • Kod producenta: 9043
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 13,60 zł

Wiek Kota: adult
Rodzaj karmy: sos
Wilgotność: 82%
Zawartość białka: 9%
Zawartość tłuszczu: 5%
Sole mineralne: 2%
Włókno: 0,3%
Gramatura: 85g

Karma mokra dla kota z kawałkami różnych mięs zanurzonymi w aromatycznym sosie.

Skład z cielęciną: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (45%, z czego 92% naturalnego pochodzenia*, w tym 4% cielęciny), zboża, substancje mineralne, cukry.

Skład z królikiem: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (45%, naturalnego pochodzenia* w 94%; w tym królik 4%), produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, cukry.
*Składniki naturalnego pochodzenia

Skład z kurczakiem: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (45%, z czego 92% naturalnego pochodzenia*, w tym 4% kurczaka), zboża, substancje mineralne, cukry.

Skład z wołowiną: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (45%, z czego 92% naturalnego pochodzenia*, w tym 4% wołowiny), zboża, substancje mineralne, cukry.

Zróżnicowane receptury Sheba zapewnią Twojemu kotu kulinarne doznania każdego dnia.
Sheba rozumie pragnienia kociego przyjaciela, aby spożywać wysokiej jakości karmę przygotowaną według mistrzowsko skomponowanych receptur. Dlatego Sheba opracowała kolekcję wyjątkowych produktów opartych na pysznych recepturach, dzięki czemu każdy posiłek kota będzie dla niego przyjemnością. Sheba sprawi, że Twój pupil będzie więcej mruczeć i dreptać u Twych stóp.

Zastosowana receptura najwyższej jakości.
Sheba Selection w Sosie to idealne połączenie starannie wyselekcjonowanych naturalnych składników, przyrządzonych według starannie opracowanej, mistrzowskiej receptury. Ta smakowita potrawka zachwyci dorosłego pupila kawałkami różnych mięs, zanurzonymi w aromatycznym sosie. Zapewnia ona kotom kompletną i zbilansowaną dietę każdego dnia. W składzie tej kociej karmy nie znajdziesz sztucznych barwników i konserwantów. Sheba Selection w Sosie spełnia istotną funkcję w żywieniu kota - dzięki niższej kaloryczności niż sucha karma, wspiera utrzymanie szczupłej sylwetki pupila.

Łatwe podawanie posiłków dzięki praktycznym tackom 85g
Karma Sheba dostępna w wygodnych tackach po 85g gwarantuje świeżość z każdym podaniem. Zaskakując kolejnym smakiem sprawisz, że Twój kot będzie nieustannie mruczeć z zadowolenia.

Sposób karmienia
Kot o masie ciała 3 kg potrzebuje 1½ tacki i 15 g karmy suchej dziennie, kot o masie ciała 4 kg potrzebuje 2 tacek i 15 g karmy suchej dziennie, kot o masie ciała 5 kg potrzebuje 2 tacek i 25 g karmy suchej dziennie.
Uwzględnij okres przejściowy i dostosuj ilości karmy, dzieląc ją na posiłki stosownie do potrzeb zwierzęcia. Zapewnij kotu świeżą wodę do picia. Karmę dla kota należy podawać o temperaturze pokojowej. Niewykorzystaną część przechowywać w lodówce do 2 dni.