Purina Cat Chow Adult Lamb Karma z jagnięciną dla kota 12x85g PAKIET

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 4397
  • Producent: Purina Cat Chow
  • Kod producenta: 7613036595087-z12
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 27,60 zł

Wiek Kota: adult
Rodzaj karmy: galaretka
Wilgotność: 82%
Zawartość białka: 11,5%
Zawartość tłuszczu: 2,5%
Sole mineralne: 2,5%

Pełnowartościowa karma mokra dla kotów dorosłych z jagnięciną i zieloną fasolą w galaretce.

Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% jagnięciny), roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne, składniki mineralne, warzywa(0.8% suszonej zielonej fasoli - odpowiednik 7% zielonej fasoli), cukry, drożdże, naturalne składniki.

Karma Purina Cat Chow to pełnoporcjowy posiłek stworzony z myślą o kotach dorosłych.
Karma mokra do w diecie kota to nie tylko urozmaicenie smaków, ale również najlepsza metoda do utrzymania dróg moczowych w zdrowiu. Wraz z jedną saszetką dostarczane jest około 70ml wody. Przeciętnie kot potrzebuje pić dziennie około 50-80 ml na swój kilogram masy ciała, co przekłada się na dziennie zapotrzebowanie ok. 180-250ml (szklanka).

Wysokiej jakości białko i specjalnie wybrane naturalne składniki.
Karma w postaci delikatnych kawałków w galarecie, która zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Nie posiada sztucznych aromatów, barwników oraz konserwantów. Jedna saszetka karmy mokrej Purina Cat Chow odpowiada około 25 g suchej karmy.

Saszetki są dostępne w czterech smakach.
W procesie dbania o prawidłową masę ciała swojego Pupila istotna jest ilość podawanej karmy. Dlatego mając do wyboru cztery nowe smaki karmy Purina Cat Chow, możemy dostarczyć kotu zupełnie nowych doświadczeń kulinarnych.

Dawkowanie:
Dorosłemu kotu ważącemu ok. 4kg zaleca się podawać 3 saszetek dziennie w postaci co najmniej 2 posiłków. Podana wyżej ilość może ulec zmianie pod wpływem wieku kota, jego aktywności fizycznej i w zależności od tego czy dostaje suchą karmę. Pokarm podawać o temperaturze pokojowej. Zawsze zapewnij kotu stały dostęp do świeżej wody.