Pedigree Adult Karma z wołowiną w galaretce dla psa 12x400g PAKIET + NAKLEJKA PEDIGREE GRATIS

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 10387
  • Producent: Pedigree
  • Kod producenta: 5900951015830-z12
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 66,00 zł

Rodzaj karmy: galaretka
Wilgotność: 80%
Zawartość białka: 8%
Zawartość tłuszczu: 5.5%
Sole mineralne: 3%
Włókno: 0,3%
Gramatura: 24x400g

Pyszna karma mokra z wołowiną w galaretce dla psów.

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (36% z czego 92% naturalnego pochodzenia, w tym wołowina 4%),zboża, substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe, produkty pochodzenia roślinnego (w tym wysłodki buraczane 0.5%).

Delikatne kawałki wołowiny w przepysznej galaretce.
Pedigree to pokarm, który zaspokoi potrzeby rosnących psów. Pupile odkryją w nim delikatne kawałki mięsa i składniki, które są źródłem białka, kwasów Omega-6, witaminy D3 i E. Formuła Pełnia Życia zapewnia psu pełnowartościowe pożywienie, zawierające wszystko, czego potrzebuje. Dzięki niemu zachowa zdrową energię i dobre samopoczucie. Podając psu jedzenie Pedigree zapewniasz mu wysokiej jakości posiłek, który smakuje i pachnie wyśmienicie. Pokarm został opracowany przez specjalistów ds. żywienia i lekarzy weterynarii w Centrum Żywienia Zwierząt WALTHAMTM.

Kompletna karma mokra dla psa, której nie będzie potrafił się oprzeć!
Pedigree to zbilansowany, kompletny i pyszny posiłek, który zapewni Twojemu psu wszystko czego potrzebuje, by żyć w zdrowiu, długo i szczęśliwie. Pedigree to pokarm pełnowartościowy, który zaspokoi wszystkie potrzeby żywieniowe Twojego pupila, dostarczając mu wszystkich niezbędnych składników odżywczych oraz zapotrzebowanie energetyczne na cały aktywny dzień.

Karma Pedigree wspiera kości, skórę i sierść
Optymalna receptura i zrównoważony poziom składników mineralnych oraz witamina E pomagają wspierać system odpornościowy. Kwasy tłuszczowe Omega oraz zawarty w karmie cynk aktywnie dbają o zdrowie skóry i lśniącą sierść Twojego pupila. Wapń dba o zdrowie jego zębów i kości.

Bez sztucznych dodatków i konserwantów
Pokarm Pedigree to pożywne, pozbawione jakichkolwiek konserwantów czy sztucznych dodatków smakowych. Naturalny błonnik zawarty w karmie pomaga zachować zdrowy układ trawienny, aby Twój pupil zawsze był w jak najlepszej formie.