Pedigree VITAL PROTECTION GRAVY Karma w sosie dla psa 40x100g + SELFIE STIX GRATIS

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 10347
  • Producent: Pedigree
  • Kod producenta: 5900951267857
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 39,90 zł

Rodzaj karmy: galaretka
Wilgotność: 82%
Zawartość białka: 7.5%
Zawartość tłuszczu: 5.5%
Sole mineralne: 2%
Włókno: 0,3%
Gramatura: 100g

Karma mokra w wyjątkowych smakach dla psów dorosłych z mięsistymi kawałkami w przepysznym sosie.

Skład z kurczakiem i warzywami: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (39%, w tym 4% kurczaka), zboża, warzywa (w tym 0,8% mieszanki suszonej marchewki i groszku, co odpowiada 4% mieszanki marchewki i groszku), roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego (w tym 0,5% wysłodków buraczanych), oleje i tłuszcze (w tym 0,5% oleju słonecznikowego).

Skład z wołowiną i warzywami: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (39%, w tym 4% wołowiny), zboża, warzywa (w tym 0,8% mieszanki suszonej marchewki i groszku, co odpowiada 4% mieszanki marchewki i groszku), roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego (w tym 0,5% wysłodków buraczanych), oleje i tłuszcze (w tym 0,5% oleju słonecznikowego).

Skład z indykiem i marchewką: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (39%, w tym 4% indyka), zboża, warzywa (w tym 0,5% suszonej marchewki, co odpowiada 4% marchewki), roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego (w tym 0,5% wysłodków buraczanych), oleje i tłuszcze (w tym 0,5% oleju słonecznikowego).

Skład z wołowiną i jagnięciną: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (39%, w tym 4% wołowiny i 4% jagnięciny), zboża, roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego (w tym 0,5% wysłodków buraczanych), oleje i tłuszcze (w tym 0,5% oleju słonecznikowego).

Kompletna karma mokra dla psa, której nie będzie potrafił się oprzeć!
Pedigree Vital Protection to zbilansowany, kompletny i pyszny posiłek, który zapewni Twojemu psu wszystko czego potrzebuje, by żyć w zdrowiu, długo i szczęśliwie. Dostępne są w czterech smakach: z kurczakiem i warzywami, z wołowiną i warzywami, z indykiem i marchewką oraz z wołowiną i jagnięciną. Pedigree to pokarm pełnowartościowy, który zaspokoi wszystkie potrzeby żywieniowe Twojego pupila, dostarczając mu wszystkich niezbędnych składników odżywczych oraz zapotrzebowanie energetyczne na cały aktywny dzień.

Karma Pedigree Vital Protection wspiera kości, skórę i sierść
Optymalna receptura i zrównoważony poziom składników mineralnych oraz witamina E pomagają wspierać system odpornościowy. Kwasy tłuszczowe Omega oraz zawarty w karmie cynk aktywnie dbają o zdrowie skóry i lśniącą sierść Twojego pupila. Wapń dba o zdrowie jego zębów i kości.

Wygodne saszetki 100g w różnych smakach
Mokra karma Pedigree dostępna w praktycznych saszetkach po 100g gwarantuje świeżość z każdym podaniem. Zaskakując kolejnym smakiem sprawisz, że Twój pies będzie nieustannie merdać ogonem z zadowolenia.

Bez sztucznych dodatków i konserwantów
Pokarm Pedigree to pożywne, pozbawione jakichkolwiek konserwantów czy sztucznych dodatków smakowych. Naturalny błonnik zawarty w karmie pomaga zachować zdrowy układ trawienny, aby Twój pupil zawsze był w jak najlepszej formie.