Josera Mini Junior Karma dla szczeniaka 15kg

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1089
  • Producent: Josera Pies
  • Kod producenta: 4032254744290
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 169,80 zł

Zawartość białka: 29%
Zawartość tłuszczu: 18%
Sole mineralne: 7,4%
Włókno: 2,2%
Wapń: 1,35%
Wartość energetyczna: 3990 kcal/kg

Mini Junior został specjalnie opracowany dla rozwijających się psów ras małych.

Skład: Suszone białko kacze 23%, ryż, suszone ziemniaki, tłuszcz drobiowy, białko ziemniaczane, wysłodki buraczane, suszony łosoś 4%, hydrolizowane białko drobiowe, mączka z chleba świętojańskiego, minerały, hydrolizowane białko zwierzęce, drożdże, zioła, owoce, mączka z cykorii, suszone mięso nowozelandzkich małż zielonych

Karma polecana jest szczególnie szczeniętom (można podawać już od 3 tygodnia życia), nadaje się również suk szczennych i karmiących.

Specjalna formuła
Karma Josera Mini Junior to karma z jagnięciną i łososiem stworzona specjalnie w trosce o potrzeby szczeniąt małych ras. Wyjątkowa formuła karmy wspiera okres wzrostu szczeniąt, który jest najważniejszym i najbardziej wymagającym czasem w życiu każdego psa. Dba ona o prawidłowy rozwój ciała, kości i narządów wewnętrznych, aby mógł cieszyć się doskonałym samopoczuciem każdego dnia. Stanowi źródło wszystkich niezbędnych substancji odżywczych i minerałów.

Redukcja kamienia nazębnego
Zapobiega gromadzeniu się kamienia nazębnego poprzez ograniczanie wzrostu stężenia wapnia w ślinie.

Optymalny rozwój i piękny wygląd
Formuła opracowana w oparciu o specjalne potrzeby żywieniowe oraz aktywność miniaturowych i małych ras. Cenne kwasy tłuszczowe zawarte w łososiu zapewniają zdrową skórę i lśniącą sierść.

Małe krokiety
Drobne, szczególnie smaczne krokiety z wykwintną kaczką i delikatnym łososiem dla zaspokojenia każdego podniebienia.

Josera Mini Junior nie zawiera ani syntetycznych substancji barwiących, aromatyzujących czy konserwujących ani genetycznie modyfikowanych składników. Jest pozbawiona również substancji o potencjale alergennym takich jak pszenica, cukier, soja czy produkty mleczne.

Tabela żywienia