Mac's Dog Adult Karma z królikiem, dziczyzną i kaczką dla psa 11x150g PAKIET

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8308
  • Producent: Macs
  • Kod producenta: 4027245004064-z11
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 51,70 zł

Rodzaj karmy: pasztet
Wilgotność: 78%
Zawartość białka: 10,5%
Zawartość tłuszczu: 6,1%
Sole mineralne: 2,4%
Włókno: 0,4%
Gramatura: 150g

Wysokiej jakości karma mokra z królikiem, dziczyzną i kaczką dla psów dorosłych.

Skład: Mięso (33% wołowiny, min. 10% królika, 10% dziczyzny, 10% kaczki) i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (wątroba wołowa, serce wołowe, płuca wołowe, serce kacze, wątróbka kacza, dzikie serce, wątróbka dzika, żwacz), 4% ziemniaki, 4% marchewka, minerały

Mac's do wyjątkowa karma mokra stworzona w trosce o szczególne potrzeby psów dorosłych. Wilgotna formuła zachęca do jedzenia i zaspokaja nawet najbardziej wybredny apetyt. Podczas produkcji nie dodano się mięsa klejonego, mączki kostnej ani zwierzęcej, a jedynie najlepsze mięso i podroby np. serce, płuca czy wątróbkę.

Zalety karmy mokrej Mac's:
Odpowiednia dla psów z problemami trawiennymi i alergiami
Produkowana w Niemczech
Nawet 70% zawartości mięsa
Brak mączki kostnej i zwierzęcej
Brak zbóż, soi, sztucznych aromatów, barwników i konserwantów

Szczegółowy, przejrzysty skład
Unikatowy skład karmy zaspokaja zapotrzebowanie wszystkich psów w niezbędne składniki odżywcze. Do produkcji karm użyto starannie wyselekcjonowanych składników. Zawiera najlepsze źródła białka zwierzęcego i tłuszczów, które pozwalają utrzymać smukłą sylwetkę i doskonałą kondycję.

Karma Mac’s zawiera tylko naturalne składniki
Kompletna i zbilansowana mokra karma super-premium dla wszystkich psów dorosłych. Nie zawiera zbóż, sztucznych konserwantów i barwników. Wysoka zawartość mięsa, podrobów oraz dodatków witaminowo - mineralnych sprawia, że jest to karma gwarantująca odpowiednie odżywianie dla wszystkich psów. Karma nie zawiera również suplementów czy substancji pomocniczych poprawiających wygląd lub smak.

Idealna formuła dla alergików
Alergie u psów to najczęściej występujące schorzenie. Karma z odpowiednio dobranym składem pozwoli na zmniejszenie dolegliwości alergicznych takich jak: zmiany skórne, problemy z żołądkiem, utrata lub zły stan sierści, świąd. Mac's to karma hypoalergiczna w 100% z naturalnych składników o wysokiej przyswajalności. Nie obciąża układu pokarmowego psa i nie wywołuje reakcji alergicznych organizmu.

Tabela żywienia

Tabela żywienia karmy mokrej Macs