Mac's Cat Adult Karma z kaczką, królikiem i wołowiną dla kota 6x200g PAKIET

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8291
  • Producent: Mac's
  • Kod producenta: 4027245008109-z6
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 33,90 zł

Wiek Kota: adult
Rodzaj karmy: pasztet
Wilgotność: 78%
Zawartość białka: 10,6%
Zawartość tłuszczu: 6,1%
Sole mineralne: 2,2%
Włókno: 0,5%
Gramatura: 200g

Wysokiej jakości, bezzbożowa karma mokra z kaczką, królikiem i wołowiną dla kotów dorosłych.

Skład: Mięso (min. 20% kaczki, min. 20% królika, min. 15% wołowiny, min. 15% serce), podroby (wątroba królicza, płuca królicze, serca kacze, wątróbki kacze, płuca kacze, żwacze wołowe, serce wołowe), minerały, tauryna

Mac's to pokarm w postaci pysznego pasztetu specjalnie stworzony, aby sprostać wymaganiom żywieniowym dorosłych kotów. W karmie nie występują połączone kawałki mięsne, ani mączka kostna czy zwierzęca, a jej wysoką jakość zapewnia starannie wyselekcjonowane, najlepsze mięso z serc, wątroby czy płuc.

Zalety karmy mokrej Mac's:
Odpowiednia dla kotów z problemami trawiennymi i alergiami
Produkowana w Niemczech
Nawet 70% zawartości mięsa
Brak mączki kostnej i zwierzęcej
Brak zbóż, soi, sztucznych aromatów, barwników i konserwantów
Z dodatkiem Tauryny

Karma Mac’s zawiera tylko naturalne składniki
Kompletna i zbilansowana mokra karma super-premium dla wszystkich dorosłych kotów. Nie zawiera zbóż, sztucznych konserwantów i barwników. Wysoka zawartość mięsa, podrobów oraz dodatków witaminowo - mineralnych sprawia, że jest to karma gwarantująca odpowiednie odżywianie dla wszystkich kotów. Karma nie zawiera również suplementów czy substancji pomocniczych poprawiających wygląd lub smak.

Idealna formuła dla alergików
Alergie u kotów to najczęściej występujące schorzenie. Karma z odpowiednio dobranym składem pozwoli na zmniejszenie dolegliwości alergicznych takich jak: zmiany skórne, problemy z żołądkiem, utrata lub zły stan sierści, świąd. Mac's to karma hypoalergiczna w 100% z naturalnych składników o wysokiej przyswajalności. Nie obciąża układu pokarmowego kota i nie wywołuje reakcji alergicznych organizmu.

Karma Mac's zaspokoi zapotrzebowanie na taurynę.
Tauryna to ważny składnik odżywczy dla kotów, którego same go nie produkują w wystarczającej ilości. Tauryna warunkuje funkcjonowanie wielu układów w organizmie kota. Wpływa ona korzystnie na układ odpornościowy i chroni organizm. Dlatego niezmiernie ważne jest zapewnienie kotu jego dziennego zapotrzebowania na ten ważny aminokwas.