Ham-Stake Naturalne gryzaki brzozowe z warzywami dla gryzoni i królików HS.40A

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 12816
  • Producent: Ham-Stake
  • Kod producenta: 5907222880746
  • Dostępność: Na wyczerpaniu
  • szt.
  • 10,50 zł

Rozmiar: 4 szt.
Typ: naturalny gryzak
Producent: ham-stake

Gryzaki brzozowe z warzywami. Naturalny przysmak dla gryzoni i królików.

Skład: brzoza, marchew, pasternak, burak, pietruszka, skrobia

Ham-Stake, to rodzinna firma założona w 2006r. Specjalizuje się w produkcji jadalnych akcesoriów do zabawy dla królików i gryzoni. Ich produkty są niepowtarzalne i wykonywane ręcznie.

Całkowicie naturalne, zdrowe i smaczne przysmaki dla mniejszych pupili.
Przysmaki Ham-Stake są smaczne i jednocześnie zdrowe. Naturalną potrzebą gryzoni i zajęczaków jest ścieranie zębów, co przy nieodpowiedniej diecie jest niemożliwe i powoduje problemy stomatologiczne.  Dzięki przysmakom - zabawkom od Ham-Stake potrzeba ta zostaje zaspokojona. Produkty są smacznym umilaczem czasu, zwierzaki podczas obgryzania mogą je turlać, co zapewnia ruch i długie godziny świetnej zabawy. Gryzaki wykonane ręcznie tylko z naturalnych składników, nie zawierają konserwantów, polepszaczy smaku, czy sztucznych barwników.

Smakowite krążki z posypkami warzywnymi.
Gryzaki wykonane z plasterka brzozy obsypanego smakowitymi posypkami. Twój pupil nie oprze się brzozowym krążkom z różnorodnym bukietem smaków. Produkt jest świetnym sposobem na nudę i zadba o uzębienie Twojego pupila. Kora brzozy działa moczopędnie, co jest istotne szczególnie w przypadku królików, których częstym problemem jest odkładanie się nadmiaru osadu wapniowego w pęcherzu moczowym. Gryzaki idealne dla zwierząt, które nie lubią zwykłych gałązek.

Podstawą diety zajęczaków i większości gryzoni jest dobrej jakości siano. Przysmak można stosować jako uzupełnienie diety. Należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody.