Dreamies Creamy Przysmak z pysznym kurczakiem dla kota op. 4x10g

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 9304
  • Producent: Dreamies
  • Kod producenta: 4008429151378
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 7,90 zł

Typ: przysmak
Pojemność: 4x10g
Dawkowanie: do 1 saszetki dziennie
Smak: kurczak
Zawartość białka: 3,5%
Zawartość tłuszczu: 3,5%
Włókno: 0,5%

Kremowa przekąska dla kota o smaku pysznego kurczaka.

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym kurczak 4%), produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, mleko i produkty mleczne (w tym białko mleka 0,5%).

Dreamies Creamy z pysznym kurczakiem to przysmak stworzony specjalnie z myślą o kotach.
Idealny jako dodatek do karmy dla dorosłych kotów i kociąt powyżej 8 tygodnia życia. Zawiera taurynę, której Twój pupil potrzebuje do prawidłowego rozwoju na każdym etapie swojego życia. Znakomite połączenie smaku i kremowej konsystencji przysmaków Dreamies sprawi, że Twój kot nie będzie mógł się im oprzeć.

Przysmaki dla kota Dreamies – nagroda dla Twojego kota
Przysmaki Dreamies to pyszne smakołyki z kremowym nadzieniem specjalnie dla kotów. Przysmak Dreamies to idealny sposób na sprawienie radości Twojemu kotu. Tak pyszne, że Twój kot nie będzie mógł się im oprzeć!

Bez sztucznych barwników, dodatków smakowych oraz cukru.
Kremową przekąskę Dreamies można podawać w miseczce, dodać do codziennego posiłku kota, a także karmić nią pupila z ręki by cieszyć się wspólnymi chwilami. Ten smaczny pokarm w wygodnej saszetce pozbawiony jest sztucznych barwników, dodatków smakowych oraz cukru. Został opracowany przez lekarzy weterynarii i specjalistów ds. dietetyki z Instytutu Nauki o Zwierzętach WALTHAM™.

Korzyści z podawania kotu Dreamies Creamy z pysznym kurczakiem:
Bez dodatku cukru.
Nie zawiera sztucznych barwników i dodatków smakowych.
Dodatek tauryny wpływa na prawidłowe funkcjonowanie m.in. wzroku i układu sercowo-naczyniowego u kotów.

Sposób karmienia:
Podawać nie więcej niż 1 saszetkę dziennie. Proszę odpowiednio zmniejszyć dawkę głównego posiłku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu opakowania zużyć w ciągu 1 dnia. Pamiętaj, aby zapewnić zwierzęciu stały dostęp do świeżej wody do picia.