Vetoquinol Caniviton Protect Suplement diety 30 tab.

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 9258
  • Producent: Vetoquinol
  • Kod producenta: 5904109019534
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 73,00 zł

Rozmiar: 90 tabletek
Typ: preparat na stawy
Zawartość białka: 15,5%
Zawartość tłuszczu: 0,5%
Sole mineralne: 3,6%

Poprawia elastyczność chrząstki stawowej, poprawia ruchomość i amortyzację stawów. Polecany szczególnie dla młodych psów.

Skład: Glukozamina HCl, siarczan chondroityny, drożdże, produkty pochodzenia roślinnego, sole magnezowe kwasów organicznych c 16-18

Skład w 1 tabletce: Glukozamina HCL 500 mg, siarczan chondroityny 400 mg.

Szczenięta ras dużych i ras olbrzymich są wyjątkowo narażone na obciążenia stawów.
Do 5-8 miesiąca życia następuje u nich intensywny wzrost układu kostnego, który nie zawsze idzie w parze z rozwojem chrząstki stawowej. Gwałtowny przyrost masy ciała w tym okresie dodatkowo obciąża stawy młodych psów i stawy szczeniąt. Zaniedbanie na tym etapie może skutkować poważnymi schorzeniami w przyszłości, szczególnie wśród ras genetycznie obciążonych dysplazją.

CaniViton Protect to karma uzupełniająca, mająca wspomagać funkcje chrząstki stawowej.
Zawarte w preparacie glukozamina i siarczan chondroityny utrzymują elastyczność chrząstki, chronią, wzmacniają stawy. Wzbogacenie preparatu w mangan dodatkowo wzmacnia działanie składników aktywnych.

Zastosowanie preparatu Canivition Protect.
CaniViton Protect to preparat chondroprotekcyjny przeznaczony szczególnie dla młodych psów, niemających problemów z kulawizną czy bólem stawowym, a także dla psów dorosłych intensywnie uprawiających sporty (np. agility, biegi w zaprzęgach). Produkt nie zawiera składników o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym, które w sytuacji wystąpienia problemów ortobedycznych mogłyby opóźnić właściwe rozpoznanie i odpowiednie leczenie.

W produktach linii Caniviton używane są wyłącznie surowce najwyższej jakości.
Każda partia zanim trafi na rynek podlega szczegółowej kontroli w standardach farmaceutycznej firmy weterynaryjnej. Wysoka czystość i niska masa cząsteczkowa składników aktywnych zawartych w preparatach Caniviton gwarantują doskonałą przyswajalność i najbardziej efektywne wykorzystanie w ochronie stawów.

Dysfunkcje stawów to jedno z częstszych schorzeń z jakimi muszą zmagać się nasi czworonożni przyjaciele.
Stawy psów codziennie narażone są na wiele przeciążeń zarówno z powodów anatomicznych, jak i genetycznych. Problem ten najczęściej dotyka ras dużych i olbrzymich. Jednak nawet rasy małe, z powodu wieku lub otyłości, także miewają problemy z poruszaniem się, skakaniem, czy podnoszeniem się. Caniviton forte plus to rozwiązanie, by poprawić komfort codziennego funkcjonowania Twojego pupila.

Dawkowanie: