Bozita X-Large Karma dla psa 2x12kg TANI-ZESTAW

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 9219
  • Producent: Bozita
  • Kod producenta: 7311030132429-z2
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 279,00 zł

Zawartość białka: 22%
Zawartość tłuszczu: 11%
Sole mineralne: 6%
Włókno: 3%

Dobrze zbilansowana receptura dla dorosłych psów dużych ras o normalnym poziomie aktywności.

Skład: Pełne ziarna pszenicy, kurczak 21% (w tym kurczak suszony 11%, kurczak świeży 10%), suszone białko wieprzowe, tłuszcz kostny, kiełki kukurydzy, suszona pulpa buraczana, bulion z kurczaka, minerały, suszony chleb świętojański, siemię lniane, drożdże, mączka z dzikiej róży(0,25%).

Skład karmy Bozita Naturals X-Large został dopasowany do potrzeb żywieniowych dorosłych psów o umiarkowanej aktywności ras dużych.
Dostarcza ona wszystkich substancji żywieniowych, które odpowiadają za dobre samopoczucie Twojego psa. Świeże mięso kurczaka ze szwedzkich gospodarstw zapewnia intensywny smak i jakościowe białko.

Naturalne składniki
Karma w swoim składzie zawiera świeżego szwedzkiego kurczaka, błonnik FOS oraz kwasy Omega 3 i 6.

Zdrowie układu pokarmowego
Błonnik FOS wspomaga prawidłowe działanie układu pokarmowego. Dzięki niemu minimalizujemy ryzyko zaparć i biegunek. Błonnik rozcieńcza, wiąże i usuwa substancje toksyczne i rakotwórcze z pożywienia, stymuluje ruchy robaczkowe jelit i przyspiesza przechodzenie pokarmu przez przewód pokarmowy.

Szwedzka receptura
Naturalna, świeża i ekstra-smaczna karma Bozita Naturals zawdzięcza swoje walory składnikom pochodzącym z naturalnych szwedzkich gospodarstw, które kierują się szacunkiem do człowieka, zwierząt i środowiska. Właśnie z tego powodu w składzie nie ma żadnych zbędnych dodatków - wszystko jest w 100% naturalne, a jakość składników podlega regularnym kontrolom. Wszystkie te czynniki są gwarancją, że Twój pies otrzyma wysokowartościowe, pewne i smaczne posiłki bez antybiotyków.

Tabela żywienia