Arion Original Adult Medium Lamb&Rice Karma z jagnięciną dla psa 12kg+1kg GRATIS

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 7454
  • Producent: Arion Pies
  • Kod producenta: 5414970055321P
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 115,00 zł

Zawartość białka: 26%
Zawartość tłuszczu: 16%
Sole mineralne: 7%
Włókno: 2%
Wapń: 1,7%
Wartość energetyczna: 3769 kcal/kg

Arion Original Adult Medium Lamb&Rice dla psów dorosłych ras średnich

Skład: Ryż (50%), jagnięcina (w postaci dehydratyzowanej 26%), kurczak, tłuszcz zwierzęcy, hydrolizat białka zwierzęcego, groszek zielony, pulpa z buraka cukrowego, drożdże browarniane, sól kuchenna, chlorek potasu, fruktooligosacharydy (FOS), mannooligosacharydy (MOS), ziarna winogron, ekstrakt z rozmarynu.

Zbilansowana formuła bezglutenowa

Karma Arion z jagnięciną została specjalnie opracowana z myślą o dorosłych psach o wrażliwym przewodzie pokarmowym oraz z problemami ze skórą i sierścią. Specjalnie dobrane składniki hypoalergiczne wyraźnie zmniejszają ryzyko uczuleń na białka roślinne i zwierzęce. Nie zawiera glutenu, jakichkolwiek produktów z kukurydzy i innych zbóż, dzięki czemu zmniejsza ryzyko zaburzeń u nawet najwrażliwszych psów.

Probiotyki wspierające układ trawienny

Zawiera naturalnie fermentujące włókna FOS i MOS, by zapewnić zrównoważoną florę bakteryjną w jelitach i zagwarantować optymalny przebieg trawienia. Gwarancja poprawy funkcjonowania układu trawiennego oraz optymalnej strawności.

Niezbędne witaminy i białka zwierzęce

Karma bogata w smaczne białka zwierzęce najwyższej jakości oraz będąca zrównoważonym źródłem witamin i mikroelementów by zapewnić należyte funkcjonowanie organów wewnętrznych i optymalny przebieg trawienia przez całe życie psa.

Drogocenne kwasy Omega

Karma bogata w białka zwierzęce i tłuszcz zwierzęcy by zapewnić odpowiedni poziom niezbędnych kwasów tłuszczowych (NNKT) Omega-3 i Omega-6 dla zdrowej i lśniącej sierści.

Dawkowanie karmy Arion z jagnięciną dla psa dorosłego średniej rasy