Aquael Oświetlenie LED do akwarium Leddy Slim Sunny 32W 80-100cm nr 114586

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 4089
  • Producent: Aquael
  • Kod producenta: 5905546300056
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 236,00 zł

Typ: oświetlenie led
Długość: 80-100cm
Moc: 32w
Temperatura barwowa: 6500k
Grubość szyby: <16mm

Wymienny moduł oświetleniowy LEDDY SLIM w wersji SUNNY.

Płaski, futurystyczny kształt i modny, biały kolor.
Innowacyjne lampy ledowe LEDDY SLIM przeznaczone do oświetlania zbiorników otwartych (bez pokrywy). Rozwiązanie to znacznie ułatwia prace związane z pielęgnowaniem akwarium. Uniwersalne, rozsuwane wsporniki umożliwiają ich instalowanie na akwariach o różnej długości, w tym również na zbiornikach o niestandardowych rozmiarach.

Moduły LEDDY SLIM wykorzystują nowoczesną technologię diod LED.
Emitują tą samą ilość światła co tradycyjne świetlówki zużywając jednocześnie o połowę mniej energii, pozwalając na zaoszczędzenie znacznych kwot na rachunkach za energię elektryczną oraz dbając o środowisko naturalne.

Długowieczny akwarystyczny moduł oświetleniowy.
W przeciwieństwie do tradycyjnych świetlówek, których wydajność świetlna spada po roku użytkowania o połowę, mogą być użytkowane przez wiele lat bez konieczności wymiany.

Innowacyjny system samoregeneracji.
Z biegiem czasu pojedyncze diody zainstalowane w lampie sporadycznie mogą ulegać uszkodzeniu. W lampach typu SUNNY w przypadku awarii diody jej funkcję przejmują diody sąsiednie zwiększając moc świecenia. Dzięki temu nawet w przypadku awarii pojedynczych diod lampa zachowuje swoje właściwości, zaś moc jej świecenia i parametry emitowanego światła nie ulegają zmianie.

Temperatura barwowa 6500K.
Wersja SUNNY emituje białe światło o temperaturze barwowej ok. 6500 K (czyli zbliżone do światła dziennego). Zapewnia ono dobre odwzorowanie naturalnych kolorów roślin i ryb umożliwiając komfortową obserwację zbiornika.