Aquael Oświetlenie LED do akwarium Leddy Slim Plant 32W 80-100cm nr 114589

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 4094
  • Producent: Aquael
  • Kod producenta: 5905546300087
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 285,00 zł

Typ: oświetlenie led
Długość: 80-100cm
Moc: 32w
Temperatura barwowa: 8000k
Grubość szyby: <16mm

Wymienny moduł oświetleniowy LEDDY SLIM w wersji PLANT.

Płaski, futurystyczny kształt i modny, biały kolor.
Innowacyjne lampy ledowe LEDDY SLIM przeznaczone do oświetlania zbiorników otwartych (bez pokrywy). Rozwiązanie to znacznie ułatwia prace związane z pielęgnowaniem akwarium. Uniwersalne, rozsuwane wsporniki umożliwiają ich instalowanie na akwariach o różnej długości, w tym również na zbiornikach o niestandardowych rozmiarach.

Długowieczny akwarystyczny moduł oświetleniowy.
W przeciwieństwie do tradycyjnych świetlówek, których wydajność świetlna spada po roku użytkowania o połowę, mogą być użytkowane przez wiele lat bez konieczności wymiany,

Moduły są bardzo proste w instalacji.
Do każdego modelu dołączone są specjalne adaptery umożliwiające jego zainstalowanie w dowolnej oprawie oświetleniowej.

Innowacyjny system samoregeneracji.
Z biegiem czasu pojedyncze diody zainstalowane w lampie sporadycznie mogą ulegać uszkodzeniu. W lampach typu PLANT system autoregeneracji opiera się na wbudowanych dodatkowych diodach led, które w nowej lampie nie świecą (jest to zjawisko normalne, przewidziane przez producenta). Włączają się one dopiero w przypadku awarii którejś z diod podstawowych. W ten sposób lampa zachowuje swoje właściwości, zaś moc jej świecenia i parametry emitowanego światła nie ulegają zmianie.

Temperatura barwowa 8000K.
Wersja PLANT emituje białe światło o temperaturze barwowej ok. 8000 K. W jego widmie wzmocnione zostały pasma niebieskie i czerwone odpowiadające za jakość i wydajność fotosyntezy. Zapewnia dzięki temu szybki wzrost nawet wymagających gatunków roślin akwariowych.