Aquael Grzałka do akwarium Ultra Heater 150W nr 115515

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 3946
  • Producent: Aquael
  • Kod producenta: 5905546313452
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 94,00 zł

Wymiary: 27,4cm
Producent: Aquael
Moc: 150W
Pojemność akwarium: 90-150l

Kompozytowa grzałka akwariowa z termoregulacją.

Nowoczesne grzałki ULTRA HEATER posiadają korpusy ze specjalnej kompozycji tworzyw sztucznych. Dzięki temu są nietłukące i wyjątkowo odporne nawet na silne uderzenia. Wyróżniają się również funkcjonalnym kształtem: są płaskie, cienkie i niewielkich rozmiarów, co pozwala na łatwe ukrycie ich w akwarium.

Grzałki ULTRA HEATER posiadają praktyczną, dwustronną zawieszkę, która umożliwia ich mocowanie na dowolnej szybie zbiornika. Dodatkowo, ULTRA HEATER może pracować w dowolnej pozycji, również w poziomie, co zapewnia pełną swobodę instalacji.
Do regulacji grzałki służy wyjątkowo wygodny system ONE-TOUCH składający się z pojedynczego przycisku i wieńca z diod LED wskazujących aktualną oraz zaprogramowaną temperaturę. Elektroniczny termostat działa z wyjątkowa precyzją +/- 0,25°C utrzymując stałą temperaturę w akwarium, co zapewnia komfort termiczny nawet najbardziej wrażliwym gatunkom zwierząt akwariowych. Zakres regulacji temperatury zawiera się w przedziale od 20 do 33°C, co umożliwia wykorzystanie grzałki do leczenia wielu chorób ryb np. tzw.„ospy rybiej”.

We wnętrzu grzałki ULTRA HEATER zainstalowano również ochronny wyłącznik termiczny. Oznacza to, iż w przypadku omyłkowego włączenia jej poza wodą, lub też niekontrolowanego wycieku wody ze zbiornika grzałka nie przepali się, nie spowoduje zagrożenia pożarowego lecz automatycznie się wyłączy.
ULTRA HEATER posiada również wbudowany system zapobiegania przed przegrzaniem wody w czasie upałów. Nietłukąca się obudowa z tworzywa sprawia, ze grzałki ULTRA HEATER doskonale nadają się do zbiorników z dużymi, silnymi rybami, a nawet żółwiami wodnymi. Są przy tym w pełni bezpieczne i nie parzą mieszkańców akwarium, nawet tak wrażliwych jak zbrojniki czy płaszczki.

Grzałka Aquael Ultra Heater spełnia wszelkie wymagania trwałości i bezpieczeństwa użytkowania, spełnia bowiem standard europejskiej normy IP68.